|
 
 
 
 
 
 
نرم افزار های چندرسانه ای و توليد محتوای آموزشی
اين واحد از سال 1375 با توليد نرم افزارهای چندرسانه ای در محيط های مبتنی بر وب و غير مبتنی بر وب فعاليت خود را آغاز نموده است.
اين نرم افزارها عمدتا در زمينه های آموزش و فرهنگی توليد شده است .
در طراحی و توليد اين نرم افزارها گروهی از متخصصين در زمينه های :
• تهيه و آمايش فيلم
• تهيه و آمايش صدا
• تهيه انيميشن
• فناوری آموزشی و پداگوژی
• و توسعه دهندگان نرم‌افزار
فعاليت دارند .
علاوه بر انجام پروژه‌های گوناگون برای سازمان‌ها و مؤسسات، بخش‌ نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای شركت نگارستان محصولاتی با هدف ارائه در بازار نرم‌افزاری داخل و خارج از كشور توليد نموده است .
حاصل فعاليت در اين زمينه بيش از 100 محصول توليد شده مستقل يا سفارش شده توسط پيمانكار بوده است كه در زير به تعدادی از آنها اشاره می شود:
 نرم‌افزار آشنايی با كامپيوتر – اولين دائرة‌المعارف چندرسانه‌ای‌علوم كامپيوتر – كه در سال 1376 موفق به دريافت جايزه ويژه هيأت داوران جشنواره اطلاع‌رسانی گرديد.

سلسله عشق – پژوهشی در تاريخ و تئوری موسيقی ايرانی – كه در سال 1380 موفق به دريافت جايزه از اولين جشنواره نرم‌افزارهای آموزشی رشد گرديد.مجموعه ای غنی از تئوری ، تاريخ ، سازشناسی و زندگينامه اساتيد موسيقی سنتی ايرانی .

نرم‌افزار ايران باستان – دائرةالمعارف تاريخ تمدن ايران قبل از اسلام- مجموعه ای از مطالب مرتبط با تاريخ تمدن ايران به همراه گنجينه ای از تصاوير و فيلم های جذاب به دو زبان فارسی و انگليسی.اين نرم افزار با مشاركت فرهنگسرای يساولی توليد شده است .

فروغ – معرفی زندگی و آثار فروغ فرخزاد -


 
نرم افزار Travel Guide To Iran كه به زبان انگليسی مجموعه ای از جذابيت های توريستی ايران را به تصوير كشيده است .اين نرم افزار با مشاركت فرهنگسرای يساولی تهيه شده است.


  نرم‌افزار كاربری سيستم بانكداری سويفت برروی ديسك نوری و وب تهيه شده به سفارش بانك توسعه صادرات ايران .
نرم افزار مديريتی سيستم بانكداری سويفت برروی ديسك نوری و وب تهيه شده به سفارش بانك توسعه صادرات ايراننرم افزاردوره جامع ارزی برای آموزش مفاهيم مالی و بانكی برروی ديسك نوری و وب تهيه شده به سفارش بانك توسعه صادرات ايران

نرم افزار آموزش مديران پايه برروی ديسك نوری و وب تهيه شده به سفارش مركز تكنولوژی آموزشی سازمان مديريت دولتی


 
نرم افزارهای آموزش مهارتهای 7 گانه كاربری كامپيوتر بر اساس استاندارد نسخه 4 ICDL بر روی 7 ديسك نوری و وب توزيع شده در آموزش و پرورش توسط دفتر تكنولوژی آموزشی
نرم‌افزارهای آموزش فيزيك و شيمی پايه دبيرستان بر روی وب به سفارش دفتر تكنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش


 
‌نرم افزارهای آموزشی فرآيندهای شيميائی‌وكارگاه – عمليات دستگاهی در صنايع شيميائی‌وكارگاه-شيمی معدنی و آزمايشگاه – شيمی آلی و آزمايشگاه – شيمی تجزيه و آزمايشگاه – شيمی عمومی و آزمايشگاه به سفارش سازمان پژوهش و برنامه ريزی درسی وزارت آموزش و پرورش


  نرم افزار آموزشی زيست شناسی به سفارش دفتر تاليف كتب درسی وزارت آموزش و پرورش

  نرم افزار آموزشی راهنمای معلم زيست شناسی به سفارش دفتر تاليف كتب درسی وزارت آموزش و پرورشنرم افزار آموزش اينترنت مقدماتی با مشاركت انستيتو ايزايران

نرم افزارآموزش اينترنت متوسط با مشاركت انستيتو ايزايران

نرم افزارآموزش اينترنت پيشرفته به سفارش انستيتو ايزايران

نرم افزارهای آموزش نرم افزار MS Project در سه سطح به سفارش انستيتو ايزايران

نرم افزار آموزش مديران ميانی برروی ديسك نوری و وب تهيه شده به سفارش سازمان مديريت دولتی


     
  و دهها نرم افزار آموزشی – فرهنگی و تبليغاتی

 
 
 
 
كليه حقوق اين سايت نزد شركت چندرسانه ای نگارستان محفوظ است
Copyright ©1998- 2005 Negarmedia Co.